To już moja mała tradycja, że latem pojawia się u mnie praca w morskim klimacie i za każdym razem sprawia mi to wielką przyjemność. Tym razem przygotowałam pudełko z piękną grafiką z papieru ryżowego Asket. Samo pudełko opaliłam i wyszczotkowałam oraz pomalowałam dwoma kolorami lasuru. Wieczko pomalowałam farbą akrylową i przeszlifowałam papierem ściernym aby uzyskać przetarcia. W środku zastosowałam stempel, który delikatnie pomalowałam farbami akrylowymi. Mam nadzieję, że moja propozycja przypadnie Wam do gustu.
pozdrawiam
Marysia
Wykorzystane produkty:









Brak komentarzy :
Prześlij komentarz